۲۳-اینترنت تایمر

-اینترنت تایمر ۲
همواره يكي از مهمترين نيازهاي كاربراني كه از كارتهاي اعتباري اينترنت استفاده مي كنند،‌آگاهي از باقي مانده اعتبار زماني كارتهاي مورد استفاده شان مي باشد.علاوه بر اين با توجه به اينكه دستيابي اكثر كاربران ايراني به اينترنت از طريق همين كارتها و اتصال مودمي با استفاده از خط تلفن مي باشد، لذا محاسبه هزينه تلفني كه براي اين اتصال صرف مي شود نيز با اهميت مي باشد.
نرم افزارهاي مختلفي براي اين منظور طراحي شده اند. اما همه اين برنامه ها تحت زبانهاي بيگانه طراحي شده و به همين دليل استفاده از آنها براي كاربران ايراني مشكل مي باشد. همچنين اين برنامه ها براي محاسبه هزينه تلفن از تعرفه ها و زمانبنديهاي مخصوص كشور خود استفاده مي كنند كه براي محاسبه هزينه تلفن در ايران كاربرد ندارد به همين دليل دانش كامپيوتر اقدام به طراحي و عرضه برنامه «اينترنت تايمر2» نمود كه مشكلات كاربران ايراني را براي مديريت و آگاهي از حسابهاي اعتباري اينترنت خود و هزينه هاي آن را برطرف خواهد كرد. در اين برنامه به محض برقراري اتصال، تايمر فعال خواهد شد و زمان گيري آغاز مي شود.
همچنين شما مي توانيد براي هر كارت اعتباري خود يك «پروفايل» بسازيد تا ديگر مجبور نباشيد براي محاسبه زمان هر كارت جديد اطلاعات مربوط به كارتهاي ديگر را پاك كنيد و به اين ترتيب مي توانيد اطلاعات مربوط به كارتهاي ديگرتان را بايگاني و حفظ كنيد براي محاسبه هزينه تلفن نيز با توجه به اينكه تعرفه ها در زمانهاي مختلف روز (صبح،عصر،شب) اينترنت تايمر 2 مي تواند به صورت هوشمند زمان روز را تشخيص دهد و با توجه به آن هزينه تلفن را محاسبه كند. اين امر باعث مي شود كه اين هزينه به صورت كاملا دقيقي محاسبه شود همچنين اينترنت تايمر براي محاسبه زمان نيز به صورت بسيار دقيق عمل مي كند (توجه كنيد كه برنامه دايال آپ نتوركينگ در ويندوز قادر نيست زمان اتصال را به درستي محاسبه كند و معمولا اين زمان را بيشتر از مقدار واقعي آن محاسبه مي كند) از اين رو مي توانيد زمان اتصال خود را بسيار دقيق محاسبه كنيد برنامه اينترنت تايمر به گونه اي طراحي شده تا از منابع سيستم به مقدار بسيار ناچيزي استفاده كند. اين امر باعث مي شود تا برنامه بسيار سريع و دقيق عمل كند.

اينترنت تايمر حتي يك بيت هم از پهناي باند شما اشغال نمي كند و براي زمان گيري از حافظه رم بسيار كمي (در حدود يك كيلوبايت) استفاده مي كند كه با توجه به ظرفيت رمهاي امروزي بسيار بسيار ناچيز است. از اين رو در هنگام استفاده از اينترنت هيچ مزاحمتي براي شما نخواهد داشت.
:: براي دانلود اينترنت تايمر با حجم ۲.۴۵MB اينجاکليک کنيد.

/ 2 نظر / 33 بازدید
محمد

باعرض سلام برنامه شما را من نمی توانم دانلود کنم هر بار که اقدام به دانلود ميکنم سايت web 1000 باز ميشود لطفا راهنماي كنيد. با تشكر

محمد

سلام دوست عزيز برنامه شما دانلود نمی شود با هر بار کليک کردن وارد سايتweb 1000 می شوم اگر مرا راهنمایی کنید حتما آن را دانلود می کنم