24-ترفندهای ويندوز xp

غير فعال کردن auto connect در ويندوز xp

برای اين کار دو روش وجود دارد

1- ابتدا وارد بخش Network Connections شويد و منوی Advanced را انتخاب کنيد . سپس با کليک روی قسمت AutoDial , سراغ قسمت های Ask me beforeautodialing و Disable Autodial While I amlogged on برويد و آنها را فعال کنيد . با اين کار می توانيد جلوی ارتباط های نا خواسته با اينترنت را بگیرید و نيازی به قطع ارتباط مودم با خط تلفن نخواهيد داشت .

2- وارد Control Panel شده و برويد در Administrative Tools و داخل Services و سپس داخل Remot Access Auto ConnectionManager بشويد در اين قسمت در پايين روی STOP کليک نماييد و سپس از قسمت StartupType گزينه Disable را انتخاب نماييد .

از کار انداختی اجرای خودکار cd به طور کامل

 از منوی start  وارد  قسمت RUN شده و دستور GPEDIT.msc را اجرا نماييد . حالا به Computer Configuration و سپس به Administractive Templates رفته و سپس به System . . حالا گزينه مربوط به TurnAutoplay off را پيدا کرده و تغيير دهيد .

Advanced Sys Optimizer

به كمك اين برنامه مي توانيد وضعيت سيستم عامل خود را به بهترين شكل بهينه كنيد و از خطاهاي آن بكاهيد.

/ 4 نظر / 9 بازدید
نازبانو

سلام ... یک دنیا ممنون ... بسیار به توان n عالیه ...

111

با تشکر از زحمات شما لطفا اگر امکان دارد طريقه ايجاد لينکهای کنار صفحه مانند استاد زائری راهم توضيح دهيد ممنون

در جواب دوستم 111

در همين مقاله توضيح داده شده البه بازم چشم امتحانام که تموم شد يه مقاله ميزارم داخل بلاگ و جواب همه سوالات دوستان از جمله شما رو اونجا مينويسم

در جواب دوستم 111

شما بايد به قسمت ويرايش قالب بالاگتون بريد و اين کار رو بکنيد البته قبل از هر تغيری در قالب توصيه ميکنم که يه کپی ازش بگيريد و در notpad ذخیره کنید البته میتونید از برنامه های طراحی سایت که کدhtmlدارن مثل frontpage2002 استفاده کنيد استاد زائری اينم يه نمونش که لينکی از بلاگ خودمه همين رو هر جای قالب ميخوای کپی کنيد